خانه / همه چیز درباره تسمه تایم خودرو

[av_fullscreen size=’large’ control_layout=’av-control-default’ scroll_down=’aviaTBscroll_down’ conditional_play=” image_attachment=” animation=’slide’ transition_speed=” autoplay=’false’ interval=’5′ lazy_loading=’disabled’ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-krhnb4fb’ sc_version=’1.0′]
[av_fullscreen_slide id=’10177′ slide_type=’image’ position=’center center’ video=’https://’ mobile_image=” fallback_link=’https://’ title=” video_cover=” video_autoplay=” video_controls=” video_mute=” video_loop=” caption_pos=’caption_bottom’ custom_title_size=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” custom_content_size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” custom_title=” custom_content=” heading_tag=” heading_class=” link_apply=” link=” link_target=” button_label=’Click me’ button_color=’light’ link1=” link_target1=” button_label2=’Click me’ button_color2=’light’ link2=” link_target2=” overlay_enable=” overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=” av_uid=’av-ruk1eo’ sc_version=’1.0′][/av_fullscreen_slide]
[/av_fullscreen]

[av_textblock fold_type=” fold_height=” fold_more=’ادامه مطلب’ fold_less=’کمتر بخوان’ fold_text_style=” fold_btn_align=” textblock_styling_align=” textblock_styling=” textblock_styling_gap=” textblock_styling_mobile=” size=” av-desktop-font-size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” fold_overlay_color=” fold_text_color=” fold_btn_color=’theme-color’ fold_btn_bg_color=” fold_btn_font_color=” size-btn-text=” av-desktop-font-size-btn-text=” av-medium-font-size-btn-text=” av-small-font-size-btn-text=” av-mini-font-size-btn-text=” fold_timer=” z_index_fold=” id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-krhmt7la’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]

وظیفه تسمه تایم چیست؟ وچه موارد احتیاطی باید رعایت کنیم

همه چیز درباره تسمه تایم خودرو

اکثر موتورهای احتراق داخلی از طراحی مشابهی استفاده می کنند که یک میل لنگ در پایین آن و یک میل بادامک بالای آن قرار دارد. هر دو شافت می چرخند ، در حالی که میل لنگ به پیستون ها متصل است. با بالا و پایین رفتن پیستون ها در حال چرخش است. میل بادامک از یک سری لوب ها برای باز و بسته شدن سوپاپ ها استفاده می کند که باعث وارد شدن هوا به داخل موتور شما می شود.

از آنجا که باز و بسته شدن سوپاپ ها در زمان صحیح بسیار مهم است ، میل لنگ و میل بادامک توسط یک تسمه تایم یا زنجیره تایم به هم متصل می شوند. اگر این زمان بندی سوپاپ درست نباشد ، عملکرد موتور ضعیف است و به خود آسیب برساند.

اگر ماشین شما به تسمه تایمینگ مجهز باشد ، مهمترین وسیله تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه شماست.

چه زمانی نیاز به تعویض تسمه تایم وجود دارد؟

تسمه تایم خراب

این دلیل است که تسمه تایم باید بر اساس مسافت پیموده شده تعویض شود: تسمه خراب اغلب خوب به نظر می رسد. به جز جایی که شکسته باشد

بازرسی تسمه تایم شما معمولاً بسیار دشوار است ، زیرا در داخل موتور شما ، در زیر پوشش قاب قرار دارد . حتی در صورت دسترسی آسان به تسمه تایم ، بازرسی بصری معمولاً مشخص نمی کند که تسمه تایم آماده خراب است. به همین دلیل ، نیاز به تعویض تسمه تایم فقط بر اساس مسافت پیموده شده است. بیشتر تولیدکنندگان اتومبیل فاصله جایگزینی بین ۷۰ تا۹۰ کیلومتر را توصیه می کنند. این بدان معنی است که تسمه باید تعویض شود.

*** از آنجا که در این دوره زمانه صداقت گمشده، در خرید وفروش خودرو های کار کرده بهتر است بعد از خرید خودرو کار کرده تسمه تایم تعویض شود

***جهت خرید خودرو می توانید از خدمات کارشناسی خودرو ما استفاده کنید

 

در صورت خرابی تسمه تایم چه اتفاقی می افتد؟

در اینجا مثالی از خرابی موتور در اثر شکستگی تسمه تایم آورده شده است: یکی از سوپاپ موجود در این موتور با پیستون تماس پیدا کرد. و شکسته  و در سر استوانه فرو رفته.

تسمه تایمی که از تاریخ انقضا گذشته باشد در نهایت خراب می شود. تسمه تایم شکسته هرگز وضعیت خوبی نیست. یکی که آرزوی آن را برای هر راننده نداریم. شکستن تسمه تایم علاوه بر اینکه باعث خرابی ناخوشایند می شود ، می تواند صدمات قابل توجهی به موتور وارد کند. زیرا بیشتر موتورهای مدرن از استفاده می هد تداخل کنند طراحی که در صورت درست نبودن زمان سوپاپ ، پیستون ها در واقع می توانند با سوپاپ ها تماس بگیرند. این امر معمولاً منجر به خسارت هزاران دلاری موتور به صورت دریچه های خم می شود. پیستون های شکسته و غیره.

جبران خسارتی که در اثر شکستگی تسمه تایم ایجاد می شود ، ممکن است بعضی اوقات بیش از ارزش خودرو داشته باشد. فوراً وسیله نقلیه خود را تقریباً بی ارزش جلوه دهید. تنها راه برای جلوگیری از این وضعیت تعویض تسمه تایم خود به موقع ، هر بار است.

نشانه های تسمه تایمینگ بد:

                          تسمه تایم خودرو

 

رفتن به داخل موتور خود: از طریق سوراخ شمع ، ما از یک بورسکوپ استفاده می کنیم تا قسمت بالای پیستون را از نظر آسیب دیدگی بررسی کنیم.

اکثر تسمه های تایم خراب یا فرسوده قبل از شکستن هیچگونه اخطاری ندارند. تسمه تایم کاملاً خراب معمولاً منجر به یک حالت بدون استارت می شود ، با موتوری که سریعتر از حالت معمول میل لنگ می شود و هنگام لنگ زدن صدای آن متفاوت است. اگر هنگام رانندگی تسمه تایم شما خراب شود ، موتور ناگهان متوقف می شود یا خاموش می شود و دوباره روشن نمی شود.

هرگونه صدای جیر جیر ، جغجغه یا سایر صداهای غیرطبیعی از قسمت جلوی موتور (در جایی که تسمه های جانبی قرار دارند) در کنار موتور شما ممکن است نشان دهنده مشکلی باشد که در زیر پوشش زمان بندی شما ایجاد شده است. هرگونه نشت مایعات در جلوی موتور همچنین می تواند از کار افتادن پمپ آب یا موارد دیگر باشد که می تواند منجر به شکستن تسمه تایم شود.

وقتی ما شک داریم که در اثر شکستگی تسمه تایم ممکن است به موتور داخلی آسیب برسد ، ما چند آگاهی در آستین خود داریم که حتماً بدانیم. یکی از آنها شامل استفاده از بورسکوپ است – که یک دوربین کوچک بر روی یک لامپ انعطاف پذیر است – برای دیدن داخل سیلندرهای موتور. این به ما اجازه می دهد بدون اینکه ساعت ها به جداسازی موتور بپردازید ، ایده بهتری برای هزینه تعمیرات به شما ارائه دهیم.

تعویض تسمه تایم خودرو:

تعویض تسمه تایم کاری کاملاً پر فشار است. بسته به وسیله نقلیه معمولاً بین ۳ تا ۸ ساعت طول می کشد. در حالی که تعمیرات معمولاً برای یک تکنسین کاملاً آموزش دیده و باتجربه چالش برانگیز نیست ، اما مطمئناً مراحل مختلفی وجود دارد که یک اشتباه جزئی می تواند منجر به آسیب عمده موتور شود! به همین دلیل ، ما تعویض تسمه تایم را ترمیم “خودتان انجام دهید” نمی دانیم. شما باید از یک حرفه ای کمک بگیرید.

ما احساس می کنیم که My Garage بهترین انتخاب شما برای خدمات تسمه تایم با کیفیت بالا در Airdrie ، با قیمت مناسب است. مانند همه کارهای ما ، شما می توانید اطمینان داشته باشید که ما کار را با دقت انجام می دهیم و با بهترین قطعات و ضمانت کار Airdrie تعمیر را برمی گردانیم.

انجام کار کامل:

 در اینجا یک تعویض تسمه تایم است که اخیراً تکمیل کردیم. به تسمه جدید توجه کنید. پمپ آب؛ کشنده و دو قرقره بیکار.

همراه با تسمه تایم ، چندین م otherلفه دیگر نیز وجود دارد که باید همزمان تعویض شوند. این شامل پمپ آب (اگر توسط تسمه تایمینگ هدایت می شود) باشد. کشش تسمه تایم؛ و سایر کشنده ها یا قطعات متحرک زیر پوشش زمان بندی. ما معمولاً نصب می کنیم کیت اجزای تسمه تایم را که شامل تمام قطعات لازم است.

از آنجایی که پمپ آب یا قرقره خراب ممکن است در اثر خرابی فاجعه بار موتور همانند خرابی تسمه تایم باشد ، تعویض این قطعات دیگر به شما تضمین می کند که هر چیزی که تحت پوشش تایمر شما است قادر است ۱۰۰۰۰۰ کیلومتر یا بیشتر طول بکشد.

با نصب قطعات جدید با دقت انتخاب شده ، ما با دقت تمام موتور شما را جمع می کنیم ، سپس با شستشوی سیستم خنک کننده و پر کردن آن با ضد یخ / خنک کننده اصلی OEM ، تعمیر با کیفیت بالا را انجام می دهیم. پس از رانندگی آزمایشی سریع توسط یکی از تکنسین های مراقب ما ، وسیله نقلیه شما برای ۱۰۰۰۰۰+ کیلومتر رانندگی بدون دردسر دیگر آماده است!

آیا ماشین من تسمه تایم دارد؟

خبر خوب برای رانندگان این است که این روزها کمتر از تسمه تایم استفاده می شود. به دلیل نگرانی های مصرف کنندگان در مورد تعمیر و نگهداری اضافی مربوط به جایگزینی آنها ، به علاوه خساراتی که در صورت شکستن تسمه ایجاد می شود ، تولیدکنندگان اکنون به سمت استفاده از زنجیره زمان بندی در بیشتر برنامه ها حرکت می کنند. در حالی که یک زنجیره تایمینگ معایبی را در مقابل تسمه تایم ایجاد می کند ، یک زنجیره تایمر معمولاً بدون تعمیر و نگهداری است و اغلب از موتور بیشتر است.

همه چیز درباره تسمه تایم خودرو

 

[/av_textblock]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=’av-align-top’ space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” mobile_column_order=” min_col_height=” padding=” svg_div_top=” svg_div_top_color=’#333333′ svg_div_top_width=’100′ svg_div_top_height=’50’ svg_div_top_max_height=’none’ svg_div_top_flip=” svg_div_top_invert=” svg_div_top_front=” svg_div_top_opacity=” svg_div_top_preview=” svg_div_bottom=” svg_div_bottom_color=’#333333′ svg_div_bottom_width=’100′ svg_div_bottom_height=’50’ svg_div_bottom_max_height=’none’ svg_div_bottom_flip=” svg_div_bottom_invert=” svg_div_bottom_front=” svg_div_bottom_opacity=” svg_div_bottom_preview=” border=” border_style=’solid’ border_color=” radius=” column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_direction=’vertical’ background_gradient_color1=’#000000′ background_gradient_color2=’#ffffff’ background_gradient_color3=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” mobile_col_pos=’0′ id=” custom_class=” template_class=” aria_label=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_headline_rotator before_rotating=’نکات مهم هنگام خرید خودرو کارکرده:’ after_rotating=” multiline=’aviaTBmultiline’ margin=’5′ margin_sync=’true’ align=’center’ custom_title=’#000000′ size=’20’ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” tag=’h4′ interval=’3′ animation=’typewriter’ av-small-hide=’aviaTBav-small-hide’ av-mini-hide=’aviaTBav-mini-hide’ alb_description=” id=” custom_class=” template_class=” av_uid=” sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=’rgb(255, 255, 255) none repeat scroll 0% 0%’]
[av_rotator_item title=’خودروی مورد معامله رو قبل از انجام کارشناسی قولنامه نکن ‘ custom_title=’#d65799′ link=” linktarget=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_rotator_item title=’به کارشناسی که فروشنده یا نمایشگاهی معرفی می کند اعتماد نکنید’ custom_title=’#af0000′ link=’post,15942′ linktarget=’_blank’ av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_rotator_item title=’هروقت دیدید فروشنده عجله در معامله دارد یا بهانه ای جور می کند .با سخت گیری بیشتری معامله کنید’ custom_title=’#eded00′ link=” linktarget=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_rotator_item title=’حتما از ممنوع المعامله نبودن فروشنده در محضرخانه مطمئن شوید’ custom_title=’#d65799′ link=” linktarget=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_rotator_item title=’برای اینکه خرید خوبی داشته باشید، شناخت محل زندگی وشغل طرف مقابل بسیار مهم است’ custom_title=’#83a846′ link=” linktarget=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_rotator_item title=’هرگز بدون کارشناسی خودرو نخرید’ custom_title=’#d65799′ link=” linktarget=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_rotator_item title=’به برگه کارشناسی تاریخ گذشته اعتماد نکنید حتما در زمان انجام معامله ماشین رو خودت ببر کارشناس نشون بده و برگه کارشناسی به روز بگیر’ custom_title=’#33d651′ link=” linktarget=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_rotator_item title=’کارشناسی که فروشنده اعلام میکنه مراجعه نکن و خودت یک کارشناس خوب و با تجربه پیدا کن و ماشینتو کارشناسی کن…’ custom_title=’#7bb0e7′ link=” linktarget=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_rotator_item title=’درصورتی که وکالتی خودرو خریداری می کنید حتما در قولنامه ذکر کنید بشرط تعویض پلاک درغیر اینصورت معامله فسق می باشد’ custom_title=” link=” linktarget=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[/av_headline_rotator]

[av_image src=’https://hafezkhodro.ir/wp-content/uploads/2024/01/تذکر-۳۰۰×۶۰.png’ attachment=’16116′ attachment_size=’medium’ copyright=’always’ caption=” image_size=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’left-to-right’ hover=” appearance=” link=’page,3050′ target=’_blank’ title_attr=’کارشناسی خودرو سنگین’ alt_attr=’کارشناس ماشین سنگین’ img_scrset=” lazy_loading=’disabled’ id=” custom_class=” template_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=” sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_hr class=’default’ icon_select=’yes’ icon=’ue808′ position=’center’ shadow=’no-shadow’ height=’50’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ custom_border_color=” custom_icon_color=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” id=” custom_class=” template_class=” av_uid=” sc_version=’1.0′]

[av_partner heading=” type=’slider’ navigation=’dots’ columns=’8′ size=’portfolio_small’ img_size_behave=’no_stretch’ border=’av-border-deactivate’ img_border=” img_border_width=” img_border_width_sync=’true’ img_border_color=” border_radius=” border_radius_sync=’true’ box_shadow=” box_shadow_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_color=” padding=” padding_sync=’true’ heading_tag=’h3′ heading_class=” animation=’slide’ autoplay=’true’ interval=’5′ img_scrset=” lazy_loading=’disabled’ av-small-hide=’aviaTBav-small-hide’ av-mini-hide=’aviaTBav-mini-hide’ el_id=” custom_class=” template_class=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_partner_logo id=’15808′ hover=’کارشناس بی ام دبلیو’ link=’manually,www.bmw.com’ link_target=’_blank’ linktitle=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_partner_logo id=’15804′ hover=’کارشناس خودرو کیا’ link=’manually,https://www.atlaskhodro.com/’ link_target=’_blank’ linktitle=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_partner_logo id=’15812′ hover=’کارشناس هیوندا’ link=’manually,http://hyundai.com’ link_target=’_blank’ linktitle=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_partner_logo id=’15814′ hover=’کارشناسی کشنده اسکانیا’ link=’manually,https://www.scania.com’ link_target=’_blank’ linktitle=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_partner_logo id=’15806′ hover=’کارشناسی کشنده ولوو FH500 530 480 460′ link=’manually,https://www.volvotrucks.com/en-en/’ link_target=’_blank’ linktitle=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_partner_logo id=’15809′ hover=’کارشناس کشنده بنز اکتروس’ link=’manually,https://www.mercedes-benz-trucks.com’ link_target=’_blank’ linktitle=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_partner_logo id=’15802′ hover=’کارشناسی کشنده دافDAF530′ link=’manually,www.daf.com’ link_target=’_blank’ linktitle=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_partner_logo id=’3659′ hover=’کارشناس کشنده رنو’ link=’manually,http://renault-truck.com’ link_target=’_blank’ linktitle=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[/av_partner]

[av_image src=’https://hafezkhodro.ir/wp-content/uploads/2023/01/کارشناسی-سواری-۳۰۰×۶۰.png’ attachment=’15876′ attachment_size=’medium’ copyright=’always’ caption=’yes’ image_size=” styling=” align=’center’ font_size=’10’ overlay_opacity=’0.1′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=” animation=’pop-up’ hover=’av-hover-grow av-hide-overflow’ appearance=’on-hover’ link=’page,3050′ target=’_blank’ title_attr=’کارشناسی خودرو’ alt_attr=” img_scrset=” lazy_loading=’disabled’ id=” custom_class=” template_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=” sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
کارشناسی خودرو
[/av_image]

[av_image src=’https://hafezkhodro.ir/wp-content/uploads/2023/01/خودرو-سنگین-۳۰۰×۶۰.png’ attachment=’15874′ attachment_size=’medium’ copyright=’always’ caption=’yes’ image_size=” styling=” align=’center’ font_size=’10’ overlay_opacity=’0.1′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=” animation=’pop-up’ hover=’av-hover-grow av-hide-overflow’ appearance=’on-hover’ link=’page,3957′ target=’_blank’ title_attr=’کارشناسی ماشین سنگین’ alt_attr=’کارشناس کامیون’ img_scrset=” lazy_loading=’disabled’ id=” custom_class=” template_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=” sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
کارشناس خودرو سنگین کامیون
[/av_image]

[av_image src=’https://hafezkhodro.ir/wp-content/uploads/2023/01/راهسازی-۳۰۰×۶۰.png’ attachment=’15875′ attachment_size=’medium’ copyright=’always’ caption=’yes’ image_size=” styling=” align=’center’ font_size=’10’ overlay_opacity=’0.1′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=” animation=’pop-up’ hover=’av-hover-grow av-hide-overflow’ appearance=’on-hover’ link=’page,15770′ target=’_blank’ title_attr=’کارشناسی بیل مکانیکی لودر’ alt_attr=’کارشناس معدنی راهسازی’ img_scrset=” lazy_loading=’disabled’ id=” custom_class=” template_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=” sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
کارشناس ماشین آلات راهسازی
[/av_image]

[av_image src=’https://hafezkhodro.ir/wp-content/uploads/2023/01/آموزش-کارشناسی-خودرو-۳۰۰×۶۰.png’ attachment=’15873′ attachment_size=’medium’ copyright=” caption=’yes’ image_size=” styling=” align=’center’ font_size=’10’ overlay_opacity=’0.1′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=” animation=’pop-up’ hover=’av-hover-grow av-hide-overflow’ appearance=’on-hover’ link=’page,1933′ target=’_blank’ title_attr=’آموزش کارشناسی ماشین سنگین’ alt_attr=’آموزش کارشناسی کامیون’ img_scrset=” lazy_loading=’disabled’ id=” custom_class=” template_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=” sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
آموزش کارشناسی خودرو سنگین کامیون
[/av_image]

[av_slideshow size=’no scaling’ control_layout=’av-control-minimal av-control-minimal-dark’ perma_caption=’aviaTBperma_caption’ conditional_play=” animation=’slide’ transition_speed=’300′ autoplay=’false’ interval=’5′ img_scrset=” lazy_loading=’disabled’ alb_description=” id=” custom_class=” template_class=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
[av_slide slide_type=’image’ id=’16064′ video=’https://’ mobile_image=” fallback_link=’https://’ title=’استعلام پرونده کشنده داف وارداتی DAF’ video_ratio=’16:9′ custom_title_size=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” custom_size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” custom_title=” custom_content=” heading_tag=’h4′ heading_class=” link_apply=’image’ link=’post,16065′ link_target=’_blank’ av_uid=” sc_version=’1.0′]
کشنده داف ۴۶۰ ۴۸۰ ۵۳۰
[/av_slide]
[av_slide slide_type=’image’ id=’15578′ video=’https://’ mobile_image=” fallback_link=’https://’ title=’کارشناس کامیونت’ video_ratio=’16:9′ custom_title_size=’13’ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” custom_size=’11’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” custom_title=” custom_content=” heading_tag=’h4′ heading_class=” link_apply=’image’ link=’page,3957′ link_target=” av_uid=” sc_version=’1.0′]
۰۹۱۲۵۲۸۷۶۳۰
[/av_slide]
[av_slide slide_type=’image’ id=’15576′ video=’https://’ mobile_image=” fallback_link=’https://’ title=’کارشناسی فنی موتور گیربکس دیفرانسیل + دیاگ تخصصی’ video_ratio=’16:9′ custom_title_size=’12’ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” custom_size=’12’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” custom_title=” custom_content=” heading_tag=’h4′ heading_class=” link_apply=” link=’lightbox’ link_target=” av_uid=” sc_version=’1.0′ video_autoplay=” video_controls=” video_mute=” video_loop=”]
۰۹۱۲۵۲۸۷۶۳۰
[/av_slide]
[av_slide slide_type=’image’ id=’15577′ video=’https://’ mobile_image=” fallback_link=’https://’ title=’تشخیص حرفه ای با دستگاه پیشرفته وبروز’ video_ratio=’16:9′ custom_title_size=’12’ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” custom_size=’11’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” custom_title=” custom_content=” heading_tag=’h4′ heading_class=” link_apply=” link=’lightbox’ link_target=” av_uid=” sc_version=’1.0′ video_autoplay=” video_controls=” video_mute=” video_loop=”]
۰۹۱۲۵۲۸۷۶۳۰
[/av_slide]
[av_slide slide_type=’image’ id=’15579′ video=’https://’ mobile_image=” fallback_link=’https://’ title=’کارشناسی خودرو درمحل’ video_ratio=’16:9′ custom_title_size=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” custom_size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” custom_title=” custom_content=” heading_tag=’h6′ heading_class=” link_apply=” link=’lightbox’ link_target=” av_uid=” sc_version=’1.0′ video_autoplay=” video_controls=” video_mute=” video_loop=”]
۰۹۱۲۵۲۸۷۶۳۰
[/av_slide]
[/av_slideshow]
[/av_one_full]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارشناس رسمی دادگستری خودرویی سبک و سنگین
شماره های تماس
اشتراک گذاری
آخرین مطالب

آیا به کارشناس از طرف فروشنده میشه اعتماد کرد؟

کارشناس خودروهای اسنپی!!!

کارشناسی خودروی سنگین آبان ۱۴۰۲

استعلام سوابق کشنده ه داف

استعلام پرونده کشنده دافDAF