کارشناس رنگ خودرو در تهرانسر شهرک آزادی صادقیه، آریا شهر…غرب تهران

ارائه خدمات تخصصی کارشناسی خودرو وتنظیم قولنامه در محل.
کارشناسی : رنگ وبدنه _ فنی وموتوری _ دیاگ _ تست رانندگی
کارشناس کامل انواع خودرو

امروزه خرید و فروش خودروهای دست دوم به شدت افزایش یافته و به همین دلیل دلالان بسیاری از این فرصت استفاده کرده و اقدام به خرید و فروش انواع ماشین های دست دوم می کنند. در این بین برخی از آن ها خودروهای رنگ خورده را به جای خودروی سالم به فروش می رسانند در این حالت تعداد محدودی از افراد قادرند خودروی رنگ شده از رنگ نشده را تشخیص دهند و افرادی که اطلاعی از این موضوع ندارند، متاسفانه خودروی رنگ شده را به قیمت نا متعارف خریداری می کنند. برای جلویگیری از چنین اتفاقی، کمک از یک کارشناس رنگ خودرو، کمک شایانی خواهد کرد.

کارشناس رنگ خودرو در تهرانسر

کارشناس رنگ خودرو در تهرانسر ، در کشور ایران آنچه در خرید خودرو بیشتر اهمیت دارد، وضعیت بدنه و رنگ خودرو می باشد و این موضوع در قیمت گذاری خودرو بسیار موثر است برعکس کشور آمریکا که خودروی دست دوم رنگ شده و تمیز از مزایای آن خودروی استوک، محسوب می شود. حساسیت این موضوع به حدی است که در ایران برای تشخیص خودروی رنگ شده از رنگ نشده از افراد متخصص و کارشناسان رنگ خودرو استفاده می کنند. در قدیم برای تشخیص خودروی رنگ شده، صافکاران از قلم آهنربایی استفاده می کردند و یا به صورت چشمی و تجربی تشخیص داده می شد. اما امروزه کارشناسان رنگ خودرو از شیوه های نوینی مانند تجهیزات دیجیتال التراسونیک استفاده می کنند. برای درخواست کارشناس رنگ خودرو در تهرانسر با ما در تماس باشید.

کارشناسی رنگ خودرو در تهرانسر

کارشناسی رنگ خودرو در تهرانسر ، اصولا کارشناسی رنگ خودرو به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود.

1- کارشناسی خودرو از نظر اصیل بودن سقف و ستون ها

2- کارشناسی خودرو از نظر رنگ قطعات خارجی بدنه مانند درب ها و کاپوت

3- کارشناسی خودرو از نظر قطعات تعویض شده بدنه خودرو می باشد.

*در مورد اول یعنی کارشناسی سقف و شاسی، اهمیت بیشتری خواهد داشت چرا که این قسمت ها بسیار کمتر مورد آسیب قرار می گیرند مگر اینکه خودرویی چپ کرده باشد که در قیمت گذاری خودرو در صورت رنگ شدن، تاثیر خواهد داشت.

 

برای تماس با کارشناسان شرکت حافظ خودرو جهت کارشناسی فنی و بدنه خودرو و مشاوره خرید و فروش از طریق واتساپ اقدام کنید

 

اینجا کلیک کنید 

 

 

تشخیص رنگ خودرو در تهرانسر

مرکز تشخیص رنگ خودرو در تهرانسر ، در مرحله کارشناسی رنگ گلگیرها و کاپوت و درب ها، ده قطعه از قطعات خارجی خودرو بررسی خواهد شد. این نواحی بیشتر از سایر قسمت ها در معرض آسیب و تصادف قرار می گیرند، به دلیل اینکه بیشتر در معرض دید قرار می گیرند بیشتر هم مورد تعمیر و رنگ کاری قرار دارند. اما با این حال یک کارشناس ماهر و خبره رنگ خودرو، قادراست تمام نواحی آسیب دیده و رنگ شده و شدت آسیب را هم به شما گزارش دهد. این مرکز با تجهیزات پیشرفته و کاشناسان مجرب در این زمینه ، به عنوان بزرگ ترین و مجهزترین مرکز تشخیص رنگ خودرو در تهرانسر شناخته شده است.

خدمات تشخیص رنگ خودرو در تهرانسر

خدمات تشخیص رنگ خودرو در تهرانسر ، در مرحله کارشناسی تعویض قطعات خودرو، خودرو از نظر رنگ شدگی و یا تعویض قطعات مورد بررسی قرار می گیرد. عموما قطعات خارجی بدنه به علت ضربه و آسیب شدید، بیشتر مورد تعویض قرار می گیرند، تعویض یک قطعه خارجی نسبت به رنگ آن قسمت، هزینه بیشتری در بر خواهد داشت. در ضمن افت قیمت خودرو در حالت تعویض قطعه نیز بیشتر از افت قیمت آن در حالت رنگ شدگی قطعه می باشد. در این حالت ممکن است قطعات تعویضی با قطعات استوک جایگزین شده باشند به جای اینکه با قطعات اورجینال تعویض شوند، که تشخیص این مورد هم باز توسط کارشناسان ما انجام خواهد شد. برای استفاده از خدمات تشخیص رنگ خودرو در تهرانسر، با ما در تماس باشید.

مراکز کارشناسی رنگ خودرو در تهرانسر

مراکز کارشناسی رنگ خودرو در تهرانسر ، موارد دیگری نیز در مراکز کارشناسی رنگ خودرو به منظور بررسی و کارشناسی خودرو انجام می شود. مانند کارشناسی رنگ سپر و رکاب خودرو می باشد. این ادوات، غیر فلزی بوده و در معرض آسیب قرار دارند. رنگ شدن و یا تعویض این قطعات در قیمت نهایی خودرو دست دوم تاثیر چندانی نخواهد داشت، البته بی اهمیتی رنگ شدن و یا تعویض سپر خودرو در گرو آسیب نخوردن به شاسی ماشین می باشد. این مرکز به عنوان بهترین مرکز کارشناسی رنگ خودرو در تهرانسر محسوب می شود.

مرکز تخصصی رنگ خودرو در تهرانسر

مرکز تخصصی رنگ خودرو در تهرانسر ، کارشناسان این مرکز قادر به تست و تشخیص رنگ خودرو با استفاده از تست دیجیتالی در مقیاس میکرون می باشند. کارشناسان ما با توجه به تجربیات و دانش خود، قادرند جزیی ترین ایرادها و تعمیرات بدنه و رنگ شدگی، تعویض قطعات، پولیش، شدت آسیب، صافکاری بدون رنگ را به طور اصولی و صحیح تشخیص دهند. شما متقاضیان عزیز می توانید با تعرفه مناسب و مصوب از خدمات تخصصی رنگ خودرو توسط این مرکز بهره مند شوید.

تشخیص رنگ بدنه خودرو در تهرانسر

تشخیص رنگ بدنه خودرو در تهرانسر ، هدف اصلی از تشخیص رنگ خودرو، این است که فرد خریدار متحمل ضرر و زیان نشود. قطعه رنگ شده در هر نوع خودرویی سبب افت قیمتی حدود 2.6 درصد خواهد شد. پس هیچ فرقی ندارد که خودروی شما بنز، بی ام و، هیوندای، جک، پراید، پژو و… باشد. برای تشخیص رنگ بدنه خودرو باید از کمک متخصصین بهره جویید تا بتوانید تصمیمی درست اتخاذ کنید. برای تشخیص رنگ بدنه خودرو در تهرانسر با ما تماس بگیرید.

کارشناس رنگ خودرو محدوده تهرانسر

کارشناس رنگ خودرو محدوده تهرانسر ، چنانچه قصد خرید خودروی دست دوم را دارید و به تنهایی قادر به تشخیص رنگ خودرو نیستید می توانید با  ما تماس بگیرید، این مرکز با اعزام کارشناس به محل مورد نظر در کمترین زمان ممکن، خدمات خود را در اختیار شما قرار می دهد. برای مشاوره و کسب راهنمایی از کارشناسان ما می توانید با شماره های مندرج در این آگهی تماس حاصل فرمایید.

 

برای تماس با کارشناسان شرکت حافظ خودرو جهت کارشناسی فنی و بدنه خودرو و مشاوره خرید و فروش از طریق واتساپ اقدام کنید

اینجا کلیک کنید