خانه / ۶ نکته ای مهم هنگام خرید خودروی دست دوم

۶ نکته ای که هنگام خرید خودروی دست دوم باید به آنها توجه کنید

خرید یک ماشین دست دوم راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه و جلب توجه بیشتر شماست ، اما ، بیایید صادقانه بگوییم ، تله هایی وجود دارد که خریداران باید قبل از تحویل پول نقد برای یک اسباب بازی براق جدید (سابق) از آنها آگاه باشند . اگر به فکر خرید یک ماشین دست دوم هستید ، ما راهنمای نهایی نحوه خرید هوشمندانه آن اسب مکانیکی را تهیه کرده ایم.

بودجه ای تعیین کنید و نیازهای خود را در نظر بگیرید

هنگام خرید ماشین دست دوم ، اولین چیزی که باید تعیین کنید بودجه شماست. درمورد آنچه می توانید تحمل کنید واقع بین باشید و سپس به آن پایبند باشید. اطمینان حاصل کنید که بیمه و هزینه های تعمیر و نگهداری در آینده یک وسیله نقلیه جدید را نیز در نظر بگیرید. اگر در حال خرید و فروش وسایل نقلیه موجود خود هستید ، بدانید که ارزش تجارت خودرو شما چیست و این را در بودجه خود لحاظ کنید. پس از دانستن اعداد ، به سبک زندگی خود و آنچه ممکن است از نظر فضای داخلی ، اتمام ، مصرف سوخت و غیره نیاز داشته باشید فکر کنید. هنگامی که همه این اطلاعات را بدست آوردید ، می توانید درباره گزینه های خود فکر کنید.

 

6 نکته ای مهم هنگام خرید خودروی دست دوم 1

تکالیف خود را انجام دهید و گزینه های خود را باز نگه دارید

اکنون که می دانید توانایی خرید دارید ، لیست کوتاهی از اتومبیل های مورد علاقه خود را تهیه کنید. سعی کنید قلب خود را فقط در یک مدل قرار ندهید اما حداقل سه مدل مختلف اتومبیل را در نظر بگیرید و تست کنید. هنگامی که لیست خود را محدود کردید ، با بررسی سایت های مثل دیوار گالری های محل و دوستان و… این مدل ها ، درباره اتومبیل هایی که انتخاب کرده اید تحقیقات خود را انجام دهید و اگر کسی را می شناسید که مدل خودروی مشابهی داشته باشد ، از آنها در مورد تجربه آنها با ماشین. در مرحله بعدی ، به قیمت خودرو مراجعه کنید تا در مورد قیمت خودرو در سنین خاص و مسافت پیموده شده متفاوت ایده ای کسب کنید.

هنگامی که در لیست اتومبیل های مورد علاقه خود قرار گرفتید ، در مورد هزینه های تعمیر و نگهداری و تعمیر این وسایل نقلیه تحقیق کنید. با تعمیرگاه های محلی صحبت کنید و بپرسید هزینه خدمات معمولی چقدر است . در مورد موجود بودن قطعات خودرو در منطقه خود و هزینه های تعویض مواردی مانند برف پاک کن ها ، ترمزها و سایر موارد کوچک که ممکن است آسیب ببینند یا با گذشت زمان نیاز به تعویض داشته باشند ، تحقیق کنید.

  • هرچقدر هم قیمت خودرو گران شده باشد باز هم باید با حساسیت بالا خودرو خریداری کنید

 

به نمایندگی های معتبر مراجعه کنید

اگر می خواهید اتومبیل خود را از نمایندگی بخرید ، مطمئن شوید که یک خودروی معتبر و معتبری است. در صورت بروز هرگونه مشکل در آینده با وسیله نقلیه ای که از آنها خریداری کرده اید ، نمایندگی های دست دوم پروا توسط شبانه تضمین کننده خدمات پس از خرید نیستند. خرید با یک نمایندگی معتبر همچنین به شما این آرامش را خواهد داد که وسیله نقلیه ای که خریداری می کنید به سرقت نرفته است و یا در یک حادثه مهم رخ داده است و باید دارای سابقه سرویس به روز باشد. همچنین مهم است که هنگام خرید اتومبیل دست دوم ، سوالات درست را بپرسید. اگر اتومبیلی را که دوست دارید بصورت آنلاین پیدا کردید ، با فروشنده تماس بگیرید یا از طریق پیامک یا واتساپ و… از او سوال کنید تا قبل از مراجعه به آنها برای تست رانندگی ماشین . از علت فروش اتومبیل گرفته تا آنچه در درجه اول اتومبیل برای آن استفاده شده است و آیا تصادف جدی یا تعمیرات اخیر انجام شده است ، از همه سال کنید. این ایده بهتری از تاریخچه اتومبیل ارائه می دهد.

 

چانه زدن را فراموش نکنید

وقتی صحبت از اتومبیل های دست دوم می شود ، همه چیز قابل بحث است. فقط اولین قیمتی را که به شما می دهند قبول نکنید و قطعاً فقط اولین اتومبیلی را که دوست دارید خریداری نکنید. قبل از استقرار در یک ماشین خاص ، حتماً حداقل دو اتومبیل دیگر را تست کنید. اگر در حال خرید اتومبیل از فروشنده هستید ، مذاکره کنید تا هزینه های موجود در جاده (ثبت نام و غیره و سایر موارد اضافی که می تواند معامله را شیرین کند) شامل آنها شود. قبل از تحویل وجه نقد ، یک آزمایش قابل قبول انجام شده و یک بررسی ایمنی انجام شده است.

جستجوی خود را برای یک ماشین جدید یا دست دوم شروع کنید. اکنون به خریداران آنلاین گزینه ای آسان برای استفاده از روش های سنتی زمان یاب برای اتومبیل سازی ارائه می دهد. سفر از یک نمایندگی اتومبیل به نمایندگی دیگر را فراموش کنید ، ویژگی جدید لیست قیمت خودروخریداران بالقوه را قادر می سازد تا از راحتی خانه های خود مدل ها و قیمت های مختلف اتومبیل را کشف و مقایسه کنند. به محض یافتن اتومبیلی که به آن علاقه دارید ، به سادگی یک فرم درخواست ارسال کنید و منتظر پاسخ نمایندگی باشید – به همین راحتی!

همراه کارشناس خودرو تا حافظ منافع شما باشد

می توانید از کارشناسان شرکت حافظ خودرو استفاده کنید تا در اصرع وقت جهت کارشناسی خودرو حضور پیدا نمایند، همچنین کارشناسان حافظ خودرو  از بهترین کارشناس فنی نمایندگی ها انتخاب شده اند تا تمامی برند های موجود در ایران آشنا بوده و از وسائل کامل جهت کارشناسی بهره مند می باشند6 نکته ای مهم هنگام خرید خودروی دست دوم 2

با شیوه های کلاهبرداری آشنا شوید تا مالباخته نشوید!!!

**** بعضا فروشنده به شما وکارشناسی که شما می آورید خودروی سالم را نشان می دهند وبعد از آنکه خودرو را بصورت وکالتی به شما میفروشن در زمان نبود شما خودرو را با یک خودروی چپی جابجا می کنند!!!

کارشناسی خودرودست دوم در تهرانسر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارشناس رسمی دادگستری خودرویی سبک و سنگین
شماره های تماس
اشتراک گذاری
آخرین مطالب

آیا به کارشناس از طرف فروشنده میشه اعتماد کرد؟

کارشناس خودروهای اسنپی!!!

کارشناسی خودروی سنگین آبان ۱۴۰۲

استعلام سوابق کشنده ه داف

استعلام پرونده کشنده دافDAF