هیوندای i20 N رسما معرفی شد 1

هیوندای i20 N رسما معرفی شد

هیوندای i20 N رسما معرفی شد

در حالی که اکنون مدتی نمونه های اولیه یکی را مشاهده کرده ایم ، هیوندای رسما تأیید کرده است که سوپر مارینی داغ جدید i20 N در راه است.

تنها تصویری که تاکنون در اختیار ما قرار گرفته است از یک ماشین استتار (در تکنیک تقریبا پوشش سنتی هیوندای “همه چیز در سطل بوش”) است که در هنگام تست زمستان در ارجپلوگ سوئد گرفته شده است ، در کنار یک ماشین W20 i20 و موتور میانی مسابقه RM19. هر سه اتومبیل برای یک فیلم تبلیغاتی توسط تیری نوویل هدایت شده اند.

برخی از جزئیات انتخاب را می توان از تصاویر استتار شده جمع آوری کرد – یعنی چرخ های حاوی N- و کالیپرهای ترمز قرمز ، اگزوزهای دوقلو و ارتفاع سواری پایین تر.

همه این موارد را در مورد طراحی جالب توجه جدید i20 مورد توجه قرار دهید و فکر می کنیم هیوندای از قبل در بخش ظاهر یک برنده هست.

هیوندای i20 N رسما معرفی شد 2

جزئیات دیگر کمیاب است ، اما اینتل نشان می دهد که i20 N جدید از موتور 1.6 لیتری T-GDi موتور 4 سیلندر T-GDi هیوندای موتور گروه استفاده خواهد کرد که از 197 اسب بخار نیرو می بخشد – همان موتور مورد استفاده در Kia Ceed GT.

ویدئوی تبلیغی حتی صدای اگزوز i20 N را نشان می دهد – اگر طرفدار موسیقی پاپ و زنگ های خواهر و برادر بزرگتر آن هستید ، خوشحال خواهید شد.

به هر حال به حماسه Ford Fiesta ST با انگشت پا با انگشت پا پا نیاز دارد ، اما بخش N یک کار عالی با i30 N انجام داد ، بنابراین ما خیلی نگران نیستیم.

ما محصول نهایی را تا پایان سال 2020 خواهیم دید.

هیوندای i20 N رسما معرفی شد 3
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *