خانه / هرگز پیشنهاد کارشناس خودرو از طرف فروشنده را قبول نکنید!!!

هرگز پیشنهاد کارشناس خودرو از طرف فروشنده را قبول نکنید!!!

فریب خریداران خودرو توسط فروشنده!

درخواست کارشناسی خودرو از طرف فروشنده ممکن است با هدف ارائه اطلاعات ناقص و یا ارائه اطلاعات غلط در مورد خودرو باشد. به علاوه، کارشناسی خودرو از طرف فروشنده ممکن است به ارائه تحلیلی نیمه‌رسمی و ناکامل دربارهٔ وضعیت و کیفیت خودرو منجر شود. بهترین راه برای خرید خودرو، انجام کارشناسی مستقل و مستقیم از طرف خود خریدار است. در واقع، درخواست کارشناسی خودرو از طرف خود خریدار، باعث می‌شود تا او به صورت مستقیم با کارشناس خودرو ارتباط داشته باشد و بتواند به صورت دقیق‌تر و جامع‌تری در مورد وضعیت و کیفیت خودرو آگاه شود. این اطلاعات به خریدار کمک می‌کند تا تصمیم بهتری در خصوص خرید خودرو بگیرد.

. کارشناس رنگ بنابراین، بهترین روش برای خرید خودرو، انجام کارشناسی مستقل و مستقیم از طرف خود خریدار است و درخواست کارشناسی از طرف فروشنده به تنهایی کافی نیست..

 

مخصوصا فروشنده های گالری و شهرک کامیونداران اسلامشهر!!!

شیوه های که یک کارشناس فیک فریب می دهد

کلاهبرداری کارشناس خودرو می‌تواند به شکل‌های مختلفی اتفاق بیافتد. یکی از شیوه‌های کلاهبرداری کارشناس خودرو، ارائه اطلاعات نادرست یا غلط در مورد خودرو به خریدار است. به عنوان مثال، کارشناس ممکن است اطلاعات دروغینی در مورد سابقه خودرو، مسافت طی شده، نحوه استفاده و یا مشکلات فنی خودرو ارائه دهد تا به فروش خودرو برسد. دیگر شیوه‌های کلاهبرداری کارشناس خودرو شامل ارائه گزارش کارشناسی ناقص و نادرست، استفاده از تجهیزات نادرست و غیرمعتبر برای کارشناسی خودرو، پنهان کردن مشکلات و نواقص خودرو، ارائه اطلاعات مربوط به خودروهای دیگر به جای خودروی مورد نظر و استفاده از نامه کارشناسی دروغین به عنوان تضمین ارزش خودرو است. بهترین راه برای جلوگیری از کلاهبرداری کارشناس خودرو، انجام کارشناسی مستقل و مستقیم از طرف خود خریدار است. همچنین، می‌توانید از کارشناس خودروی معتبر و با سابقه استفاده کنید و به دقت گزارش کارشناسی را مورد بررسی قرار دهید همچنین، می‌توانید از سایت‌ها و منابع اینترنتی معتبر برای بررسی قیمت و وضعیت خودرو استفاده کنید تا از خرید خودرو از راه کلاهبرداری جلوگیری کنید.

نکته خیلی مهم در زمان درخواست کارشناس از طریق سایت دیوار وقتی ادعای شرکت بودن می کنند!!!

زمانی که شما درخاست کارشناس می کنید وادعای شرکت بودن را می کنند شما به راحتی از طریق سایت ثبت شرکت ها https://www.rrk.ir/News/NewsList.aspx فقط با درخواست شماره ثبت شرکت می توانید استعلام کنید واقع شرکت هستند یا نه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارشناس رسمی دادگستری خودرویی سبک و سنگین
شماره های تماس
اشتراک گذاری
آخرین مطالب

آیا به کارشناس از طرف فروشنده میشه اعتماد کرد؟

کارشناس خودروهای اسنپی!!!

کارشناسی خودروی سنگین آبان ۱۴۰۲

استعلام سوابق کشنده ه داف

استعلام پرونده کشنده دافDAF