درخواست کارشناسی خودرو سیار درمحل

کارشناسی حافظ خودرو | کارشناس سواری وسنگین درمحل

5 + 1 = ?

نکات مهم هنگام خرید خودرو کارکرده: خودروی مورد معامله رو قبل از انجام کارشناسی قولنامه نکن هرگاه دیدید فروشنده عجله در معامله دارد یا بهانه ای جور می کند .با سخت گیری بیشتری معامله کنید در هنگام خرید خودرو به فروشنده نگید خودت ماشین رو ببر کارشناسی و برام برگشو بیار چون بعدا متوجه میشی چه کلاهی سرت رفته حتما از ممنوع المعامله بودن فروشنده در محضرخانه مطمئن شوید برای اینکه خرید خوبی داشته باشید، شناخت محل زندگی وشغل طرف مقابل بسیار مهم است هرگز بدون کارشناسی خودرو نخرید تا حد امکان از گالری ها خودرو نخرید!!! به برگه کارشناسی تاریخ گذشته اعتماد نکنید حتما در زمان انجام معامله ماشین رو خودت ببر کارشناس نشون بده و کارشناسی به روز بگیر کارشناسی که فروشنده اعلام میکنه مراجعه نکن و خودت یک کارشناس خوب و با تجربه پیدا کن و ماشینتو کارشناسی کن... درصورتی که وکالتی خودرو خریداری می کنید حتما در قولنامه ذکر کنید بشرط تعویض پلاک درغیر اینصورت معامله کنسل می باشد

صافکاری بی رنگ
صافکاری بی رنگ
کامیونت فوسو
خرید وفروش کامیون کامیونت

خرید سفارشی کامیون وکامیونت

/
خرید سفارشی کامیون وکامیونت خربد سفارشی انواع کامیون وکامیون…
کامیون ولووFH500
کشنده فاو جفت محور
هیوندا

تنها سواری دیزلی هیوندا  GRAND i10

/
تنها سواری دیزلی هیوندا  GRAND i10 عملکرد برتر، راندمان بالاتر و آلا…
کارشناسی ماشین سنگین کشنده کامیونت هیبرید
بهترین کارشناس خودرو
  • کارشناسی خودرو سنگین
  • کارناس فنی خودرو دیاگ
  • کارشناسی خودرو با دستگاه دیجیتال
  • کارشناسی خودرو درمحل

کارشناسی خودرو سنگین درمحل

09125287630

  • بررسی دقیق ۲۰۹ نقطه از خودرو؛ بدنه، فنی و آپشن

  • بررسی کیلومتر و میزان کارکرد خودرو

  • ارائه گزارش رسمی و مکتوب از خودروی کارشناسی شده

  • قیمت گذاری دقیق بر روی خودروی کارشناسی شده

  • امکان کارشناسی غیر حضوری بدون جابجایی و اتلاف وقت

هزینه کارشناس تشخیص رنگ خودرو درمحل(شامل بررسی فنی، رنگ، بدنه، آپشن و…) براساس مدل و سال ساخت خودرو بعد از ثبت درخواست ویا تماس به شما اعلام می شود

کارشناس خودرو  رنگ، بدنه و فنی خودرو ها به صورت کامل بررسی می کند. در قسمت رنگ و بدنه با استفاده از دستگاه تست رنگ دیجیتال که قابلیت اندازه گیری بدنه های آلومینیومی وفلزی را دارد تمامی خطاها و اشکالات رنگ از جمله دور رنگ بودن خودرو، آبرنگ،لیسه ،قلم گیری، قطعات تعویضی به صورت استوک و فابریک و… در قسمت فنی و موتوری خودرو با استفاده از دستگاه مولتی دیاگ لانچ خطا ها و مشکلات برقی خودرو، سنسور های خودرو،سیستم ترمز و تهویه، سیستم فشار روغن و … بررسی و در صورت لزوم رفع خطا می شود و تمامی اشکالات و خطا های مشاهده شده به صورت تست دستگاه و آنالیز چشمی و تخصصی در برگه ضمانت کارشناسی قید می شود.

اعزام کارشناس در خارج از تهران با توجه به محل مورد نظر شما متفاوت است که بعد از ثبت کارشناسی زمان حدودی آن به شما اعلام می شود.

در زمان حضور کارشناس با توجه به نوع خودرو و نوع آپشنی که دارد می تواند در حدود30 دقیقه الی یکساعت زمان کارشناسی بطول بیانجامد.

بله، در صورت وجود مغایرت بین شرایط خودرو و برگه کارشناسی ظرف 24 ساعت از زمان کارشناسی، تا 5 برابر هزینه دریافت شده عودت داده خواهد شد.

شرکت کارشناسی حافظ خودرو * سیار درمحل

بله حافظ خودرو تنها شرکت تخصصی در زمینه خودرو های سنگین و نیمه سنگین می باشد که بطور کامل وتخصصی تر رنگ شاسی و فنی خودروهای گازوئیل سوز در محل انجام می دهد. همچنین کارشناس در تمامی انواع خودروهای کامیونت مانند ایسوزو کاویان، شیلر، فوتون و… همچنین کشنده ای ولوو اف اچFH، داف، رنو، بنز،وتمامی خودروهای وارداتی انجام می گردد.