خرید فروش خودرو سنگین کامیون کامیونت

خرید سفارشی خودرو در کمترین زمان

خرید خودرو به‌ علت دردسرها و کلاهبرداری‌های که در ایران(تهران) وجود دارد، کاری سخت می باشد. البته که شما می‌توانید توسط سایت‌هایی مانند دیوار و غیره…  آگهی اقدام به خرید و فروش خودرو کنید. ویا اینکه با کمک کارشناس خودرو اقدام به خرید یا فروش خودروتون کنید، ولی! گاهی اوقات نیاز هست تعداد بیشتری خودرو ببینید، تا خودروی مدنظرتون رو پیدا کنید، این امر برای بعضی افراد که اطلاعات کمی در زمینه بدنه وفنی خودرو دارند و یا وقت کافی ندارن می توانند این کا را به کارشناسان ما بسپارید، تا با بازدید ده ها خودرو و کارشناسی کامل یک خودرو  وتست همه جانبه و در نهایت معرفی به شما تا مرحله محضرخانه با شما باشیم تا با خیالی راحت خرید کنید.

خرید خودرو کارکردهکارشناسی ایسوزو

خرید خودرو چه دردسرهایی دارد؟

شما خودرو می خرید  که به آسایش و رفاه بیشتری در زندگی برسید؛ اما متاسفانه در ایران به‌قدری کلاهبرداری و ضرر در خرید و فروش خودرو دیده شده که اکثر افراد از معاملات خودرو ترس دارند. از مهم‌ترین ایرادات خرید و فروش خودرو  در سایت‌های آگهی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. پیدا نکردن خودرو متناسب با بودجه خود
  2. اتلاف بیش از حد وقت برای چرخیدن در نمایشگاه‌های مختلف
  3. بیشتر از هزاران کلاهبردار در سایت ها
  4. خرید خودرو ایراددار

خرید فروش خودرو سنگین کامیون کامیونت

کارشناسی خودرو سنگین

خرید سفارشی خودرو (کارشناسی خودرو سنگین):

ما به جای شما از 10 ها خودرو بازدید می کنیم، و با معرفی گزینه ها به شما و در نهایت در صورت پسند شما تا آخرین مرحله که می خواهید در دفتر خانه سند امضا کنید، ما با شما هستیم.

<< با ما با خیالی راحت معامله کنید >>

شماره تماس:  09125287630

 

کارشناسی خودرو سنگین
 
کارشناس ماشین آلات راهسازی

نکات مهم هنگام خرید خودرو کارکرده: خودروی مورد معامله رو قبل از انجام کارشناسی قولنامه نکن هرگاه دیدید فروشنده عجله در معامله دارد یا بهانه ای جور می کند .با سخت گیری بیشتری معامله کنید در هنگام خرید خودرو به فروشنده نگید خودت ماشین رو ببر کارشناسی و برام برگشو بیار چون بعدا متوجه میشی چه کلاهی سرت رفته حتما از ممنوع المعامله بودن فروشنده در محضرخانه مطمئن شوید برای اینکه خرید خوبی داشته باشید، شناخت محل زندگی وشغل طرف مقابل بسیار مهم است هرگز بدون کارشناسی خودرو نخرید تا حد امکان از گالری ها خودرو نخرید!!! به برگه کارشناسی تاریخ گذشته اعتماد نکنید حتما در زمان انجام معامله ماشین رو خودت ببر کارشناس نشون بده و کارشناسی به روز بگیر کارشناسی که فروشنده اعلام میکنه مراجعه نکن و خودت یک کارشناس خوب و با تجربه پیدا کن و ماشینتو کارشناسی کن... درصورتی که وکالتی خودرو خریداری می کنید حتما در قولنامه ذکر کنید بشرط تعویض پلاک درغیر اینصورت معامله کنسل می باشد

Call Now Button